Sprawdź nasze aktualne promocje. Zamów bezpłatną wycenę i pomiar.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanego producenta okien Firmy MITBAU.

Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia i zaufaj naszym specjalistom.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to produkty, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Ich zadaniem jest bowiem nie tylko osłona przed intensywnymi promieniami słonecznymi wpadającymi do wnętrza budynku. Takie rolety to także sposób na skuteczną ochronę przed wahaniami temperatur – dzięki nim można ograniczyć, a nawet całkiem zlikwidować, urządzenia klimatyzujące – oraz dobrą izolację akustyczną. Są również niezawodnym sposobem na ochronę swojej prywatności.

Rolety zewnętrzne montuje się – jak nazwa wskazuje – po zewnętrznej stronie okien oraz innych przeszklonych elementów budynku. Dlatego też proponujemy Państwu produkty najwyższej jakości – odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale i na wpływ zmiennych czynników atmosferycznych. W swojej ofercie posiadany również te charakteryzujące się właściwościami antywłamaniowymi.

Przyjmujemy zamówienia na rolety zewnętrzne przede wszystkim na terenie miasta Wrocław i w okolicy, ale chętnie wykonujemy zlecenia także dla klientów z bardziej odległych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.