Sprawdź nasze aktualne promocje. Zamów bezpłatną wycenę i pomiar.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanego producenta okien Firmy MITBAU.

Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia i zaufaj naszym specjalistom.

PCV

Parapety wewnętrzne, choć nie są tak narażone na uszkodzenia, jak te montowane po zewnętrznej stronie domu, także powinny charakteryzować się nie tylko odpowiednimi walorami estetycznymi, ale także wysoką jakością. Dlatego też pragniemy zaproponować Państwu solidne i stylowe parapety wykonane z PCV.

Materiał, jaki stosujemy przy produkcji parapetów, czyli PCV, charakteryzuje się trwałością oraz odpornością na wilgoć, zmiany temperatur, zabrudzenia oraz środki chemiczne wykorzystywane podczas domowych porządków. Nasze parapety nie odkształcają się i nie ulegają zarysowaniom, ponadto dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i świetnie harmonizują zarówno z klasycznym, jak i z nowoczesnym wystrojem wnętrza. Oferujemy również produkty w różnych rozmiarach.

Siedzibą naszej linii produkcyjnej jest Wrocław i to głównie tu kierujemy swoją ofertę, choć chętnie przyjmiemy zlecenia także z bardziej odległych miejsc Polski. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i realizujemy z największą starannością.