Sprawdź nasze aktualne promocje. Zamów bezpłatną wycenę i pomiar.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanego producenta okien Firmy MITBAU.

Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia i zaufaj naszym specjalistom.

Marmurowe

Parapety marmurowe to inwestycja kierowana przede wszystkim do osób, które szczególnie cenią sobie połączenie wysokiej jakości z niebanalnym charakterem.

Marmur to jeden z najbardziej wyjątkowych materiałów naturalnych, dzięki niemu bowiem parapety charakteryzują się pięknym designem oraz niespotykaną wytrzymałością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia – ścieranie, pęknięcia, nacisk, ale i wpływ zmiennych czynników atmosferycznych.

Parapety marmurowe, które chcielibyśmy Państwu zaproponować, są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnych wymiarach, dzięki czemu każdy klient ma szansę dobrać produkt idealny do potrzeb swojego domu. Wszystkie występujące u nas barwy marmuru otrzymywane są w sposób całkowicie naturalny – za pomocą odpowiednich domieszek mineralnych.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób zamieszkujących Wrocław i okolice, ale jesteśmy w stanie realizować zamówienia także w innych rejonach Polski. Wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie nowoczesnych technologii to gwarancja parapetów najwyższej jakości.